Alplast
 
 

Kontakt

Stolarka okienna

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie skierowane do nas pytania. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę!
Dlaczego warto nas wybrać?
Bogaty wybór okien

– Mamy w swojej ofercie szeroki wybór okien PCV, okien aluminiowych oraz okien drewnianych, rolet, żaluzji oraz innych akcesoriów okiennych. Dzięki bogatej kolorystyce bez trudu wybiorą Państwo odpowiedni produkt.
Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

– Współpracujemy z renomowanymi producentami okien, rolet i żaluzji, dzięki temu zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalny serwis i montaż okien.
Kompleksowa obsługa Klienta

– Stolarka okienna to nasza specjalność. Na temat okien wiemy wszystko, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie oraz kompleksową informację na temat każdego modelu okna.

Alplast

Mieszka I 80
71-011 Szczecin

Telefon: +48/91/ 482 62 96, 501 014 133

E-mail: alplastokna@onet.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.alplast.szczecin.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALPLAST JANUSZ PAWEŁEK, 71-011 Szczecin, Mieszka I 80 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem alplastokna@onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

okna

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie