Alplast
 
 

O firmie

Sprzedaż okien w Szczecinie

W branży stolarki okiennej działamy z powodzeniem od wielu lat. Oferujemy Państwu bogatą ofertę okien oraz akcesoriów okiennych najlepszych producentów. Sprzedajemy i montujemy stolarkę okienną. Proponujemy również szeroki wybór parapetów oraz wyposażamy okna w rolety, żaluzje oraz roletki tkaninowe w najnowszych trendach kolorystycznych.

Wychodząc naprzeciw stawianym nam wymaganiom, stale rozszerzamy ofertę oraz zakres usług. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji z całego województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Stolarka okienna

Sprzedajemy okna czołowego producenta stolarki okiennej – firmy Drutex. W ofercie posiadamy okna aluminiowe, okna PCV oraz okna drewniane. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.

Rolety i żaluzje

Uzupełnieniem naszej oferty są rolety i żaluzje w bogatej kolorystyce. Zajmujemy się zarówno profesjonalnym doradztwem i sprzedażą, jak również montażem rolet i żaluzji. Gwarantujemy fachowe i solidne wykonanie oraz najwyższą jakość produktów!

Wymień okna z firmą Alplast!

Nowe okna to bardzo ważny element każdego mieszkania i domu. Mają służyć nam przez wiele lat, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Solidne i szczelne okna nie tylko podniosą komfort każdego pomieszczenia, ale wpłyną również korzystnie na koszty ogrzewania. Nasze okna charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz wysoką trwałością. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.

Jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim stawianym nam wymaganiom. Na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się na rynku. Klientom oferujemy dokładne pomiary, transport zakupionych produktów oraz fachowy montaż na miejscu. Dysponujemy zorganizowaną i doświadczoną grupą montażową i wykończeniową, gwarantującą wysoką jakość wykonanych robót budowlanych.
Zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego w zakładce kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie skierowane do nas pytania. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo!

 

 

okna

 

 

 

rolety

 

 

 

okno